mačke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako ugurati macku u transporter?

2 posters

Go down

Kako ugurati macku u transporter? Empty Kako ugurati macku u transporter?

Postaj by Missy3 čet kol 14, 2008 1:48 pm

Missy zaobilazi svoj transporter na kilometre. U ponedjeljak sam morala s njom kod veterinara jer nije bila dobro. Imali smo vrijeme za cijepljenje u utorak, ali ona je par dan prije toga povracala i stalno joj se dizao zeludac. Kad god je probala jesti uzela par komadica i kao da ce povracati. To je trajalo dva dana i vise nisam mogla gledati da se muci, pa sam nazvala i narucila novo vrijeme.

Transporter sam drzala vani mjesec dana, bas zato jer znam da ne voli ici u njega. Macke pamte!
Lovila sam ju po cijelom stanu i uspjela zatvoriti sva vrata, tako da je ostala u hodniku. Uspjela sam da ju uguram par puta, ali svaki puta je uspjela izaci prije nego sto sam ja zatvorila vrata od transportera.
Na kraju sam trazila pomoc od susjeda pa smo ju zamotali u rucnik i konacno ugurali.

Kod veterinara: Stavi ju na vagu, ona mirna. On uzme slusalice da ju pregleda, a ona se iskezi na njega i ogrebe ga. Odsunja se i sakrije iza monitora na stolu. On donese nekakvu lovilicu za macke i zatvori ju. Sad je trebala dobiti injekciju za umirenje. Probali su tri puta i uspjeli tek cetvrti. Ona je siktala i rezala.

Morala sam ju ostaviti i onda su ju pregledali pod narkozom. Veterinar je mislio da joj je zapela trava u grlu, jer to se zna dogoditi i macke ne mogu iskasljati. Uglavnom sve je bilo u redu, nisu nasli nista pod rendgenom.

Dobila je svoje godisnje cjepivo i kuru za nametnike. Veli da je mozda dobila parazite jer je u zadnje vrijeme lovila muhe koje je znala i pozvakati. Znam da je kopala po zemlji od cvijeca na balkonu i od toga moze dobiti nekakve nametnike.

Uz put sam ih zamolila da joj postucaju krampace. Milina!!! Sad ne drapunja toliko okolo po kuci. Ali i oni ce narasti natrag za par tjedana, nema teorije da ce ona meni dati da ih rezem.

Missy jede Nutro Choice. Malo sam guglala po internetu i nasla americke stranice gdje su pisali da je bilo slucajeva gdje su macke i psi uginuli od te hrane ili se razbolili. Makli su je sa trzista. Ovdje su mi samo rekli da ce potrajati dok dobiju novu hranu i ja kupim 7 kg. Missy je tu hranu dobro jela. Sad joj vise nedam. Imala sam Royal Canin kod kuce i sad jede to. uglavnom vise joj se ne dize zeludac.

Sutra ide u hotel za macke na 14 dana. Tko ce ju ugurati u transporter?

Ona je bogec dosla pod stresom k veterinaru, zato ga je i ogrebala. Lani nije.
Missy3
Missy3
mini-član
mini-član

Broj postova : 52
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Kako ugurati macku u transporter? Empty Re: Kako ugurati macku u transporter?

Postaj by Missy3 sub kol 16, 2008 1:37 am

Missy pita, Missy odgovara...
Missy je otisla na cuvanje. U transporter smo usli na prevaru. S obzirom da je luda za muhama, ja sam zavezala sa tankim bijelim koncem komadic crne krpice i ona je mislila da je muha. Nije mogla odoljeti, pa je polako usla da dohvati "muhu". Dok je guza jos malo virila ja ju na brzinu ugurala i zatvorila. A ona u dreku. Smirila se odmah kad smo izasle iz kuce.
Mjesto za cuvanje mica je stvarno krasno, ali sta to vrijedi kad ne voli druge mice.
One se lijepo okolo setaju, a ona u kavezu. Iskezila se na zensku kad ju je stavila zajedno sa transporterom u kavez, kasnije ce vec sama izaci. Ima kucicu na kat, uzele smo dekicu od kuce i jednog velikog cupavog patka kojeg voli gnjecit.
Ima pogled na van i moze gledati druge mice koje se setaju na terasi. Cijelo vrijeme mislim na nju, zao mi je da nece da se druzi sa drugim micama, bilo bi joj ljepse.
Missy3
Missy3
mini-član
mini-član

Broj postova : 52
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Kako ugurati macku u transporter? Empty Re: Kako ugurati macku u transporter?

Postaj by caspix ned kol 17, 2008 4:29 pm

ahoy!

aj zanimljivo si se dosjetila kako da ju namamiš u transporter. Wink

lijepo da si ju odvela u hotel za mačke nego da si ju ostavila samu, što inače većina ljudi radi, pogotovo u manjim mjestima.

pozdrav!
caspix
caspix
Admin
Admin

Broj postova : 146
Location : RH
Registration date : 28.12.2007

https://macke.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kako ugurati macku u transporter? Empty Re: Kako ugurati macku u transporter?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.