mačke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Savjet

2 posters

Go down

Savjet Empty Savjet

Postaj by zelenooka76 sri lis 22, 2008 11:39 am

Pozdrav, ja nova ovdje.
Iako godinama imam mačke, nedavno sam svog voljenog Mukija morala dati uspavati jer ga je neki prokletnik udario i slomio mu kičmu, dok smo bili na moru. Nakon eutanazije rekla sam da nikada više neću nikakvu životinju, no samo nakon mjesec dana nisam izdržala i nabavila novo mače, jer život bez njih nije isti.
No kako je moj Muki bio vrlo poseban, nije izlazio van iako je mogao bio je vrlo dobar, pravi kućni mačak, nije radio nepodoštine, više se ponašao kao pas, ja bi mu bacila smotanu vrečicu, a on bi je meni donio u ustima nazad da sad ne pričam o njemu jer mi je teško......
Trebam savjet novi mačić zove se Richi i uskoro će 3 mjeseca mješanac je maincoona i sijamca no poprimio je sva obilježja maincoona prekrasan je. Ponaša se kao vjeverica, stvarno je prekrasan, no trebam savjet dečku nešto smeta i svako malo mi se popiša na krevet i to isključivo onda kad operem poplon, pa dok se on osuši i taman kad ga vratim na krevet on se čučne i ponovi postupak. Izludit će me kažu da nešto protestira, inače spava s nama i onda kada u jutro odemo na posao on napravi piš piš, da li je to zbog toga što je usamljen ili šta. Kako da ga odviknem od toga, inače ima svoj WC i sve uredno radi tamo uvijek ima čisti pjesak. Sad

zelenooka76
Novi član
Novi član

Broj postova : 1
Registration date : 22.10.2008

[Vrh] Go down

Savjet Empty Re: Savjet

Postaj by Missy3 čet lis 23, 2008 10:30 pm

Pozdrav i tebi!
Zao mi je za tvojeg Mukija. Kretena koji mrze zivotinje ima i uvijek ce biti, na zalost. Svakom takvo zelim da crkne.
Mica je vjerojatno ljuta sto ju ostavljas samu. Mozda bi bilo najbolje da mu zatvoris sobu i da ne moze do kreveta. S obzirom da ide uredno u svoj WC, onda vjerojatno protestira. Zatvori ga u drugu sobu ako imas mogucnosti, ostavi mu hranu, WC i neku igracku. Probaj pospricati poplon sa limunom, mice ne vole miris kiselog. Ja imam Get off spray godinama, nisam ga potrosila, jer je bilo dovoljno samo da Missy pokazem flasicu, vec je znala sta je. Ja sam ga trosila kad je htjela drapati namjestaj.
Missy3
Missy3
mini-član
mini-član

Broj postova : 52
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.